KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7843388
nr 784 3388
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Gouache, Eric Elfwén (1921-2008), interiör, signerad, -50, 75x64
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:45:00
21/10 21:06:26
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén
Gouache